Ocena strony 7

Ocena strony:
Pozycja
Strona
Plusy
Minusy
1
Dom opieki - prywatny

Dom opieki - prywatny

Dom opieki \"Słoneczna Polana\" to wyjątkowe miejsce w Szklarskiej Porębie, gdzie panuje rodzinna atmosfera. Oferujemy pomoc i profesjonalną opiekę nad osobami starszymi w miejscu, które sprzyja ich wymaganiom oraz zapewnia komfortowe warunki. Zachęcamy Państwa do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą.

463
0
2
http://mcpawilony.pl - Kontenery

http://mcpawilony.pl - Kontenery

Wszędzie tam, gdzie nie ma potrzeby inwestowania w ciężkie, często bardzo drogie budowle, doskonale swoje zadanie spełniają kontenery. Przedsiębiorstwo MC Pawilony poleca ich liczne zalety wszystkim osobom ceniącym oszczędność czasu oraz pieniędzy. Ich konstrukcje powstają niezwykle szybko, gdyż nie wymagają wylewania fundamentów, a przy tym mogą być uniwersalnie stosowane właściwie w dowolnej przestrzeni.

49
0
3
Skoki spadochronowe Bielsko Biała - Skoczek

Skoki spadochronowe Bielsko Biała - Skoczek

Duża dawka adrenaliny, możliwość poznania prawdziwych pasjonatów, szansa na hart ducha i przede wszystkim bezcenne doświadczenia. Tak wiele za tak niewiele. Wystarczy, że dowiesz się czym są skoki spadochronowe i umówisz na swój pierwszy swobodny lot. Tych emocji nigdy nie zapomnisz. Serdecznie zapraszamy.

27
0
4
Automatyka do bram

Automatyka do bram

Wysokiej jakości automatyka do bram jest specjalnością przedsiębiorstwa Uni-Door z Bydgoszczy. Zajmuje się ono sprzedażą bram garażowych oraz akcesoriów do nich. W ofercie firma posiada szlabany, bramy segmentowe, harmonijkowe oraz wiele innych produktów związanych z systemami garażowania. Dostępne w ofercie produkty do bram, to urządzenia najwyższej jakości, które są niezawodne i trwałe. Zapraszamy.

81
0
5
http://www.zagrodakuwasy.pl/

http://www.zagrodakuwasy.pl/

Chcesz spędzić fantastyczne wakacje z ukochaną osobą, rodziną bądź przyjaciółmi? Odwiedź nasz Ośrodek Wypoczynkowy na Mazurach, który pozwoli Tobie na całkowity odpoczynek, relaks i oderwanie się od codzienności. Tylko u nas tak pozytywny klimat, przyjazna atmosfera oraz przytulne warunki zakwaterowania.

540
0
6
Firma budowlana oferta

Firma budowlana oferta

Antczak to nowoczesne i prężnie rozwijająca się firma budowlana. Oferta nie skupia się tylko na budowie i sprzedaży nieruchomości, choć jest to jej główna składowa. Co jeszcze ma do zaoferowania ta firma budowlana? Oferta jest szeroka, jest tu między innymi generalne wykonawstwo czy też sprzedaż betonu towarowego.

120
0
7
Tarasy oraz deski podłogowe

Tarasy oraz deski podłogowe

Mając na uwadze najwyższe oczekiwania naszych klientów, pragniemy zaoferować najlepsze deski podłogowe na tarasy. Dzięki naszym deskom podłogowym tarasy lśnią i zachwycają przez całe lata. Zapraszamy Państwa do sprawdzenia naszej oferty na deski podłogowe pod na tarasy.

361
0
2017 © general-nil.