Ocena strony 3

Ocena strony:
Pozycja
Strona
Plusy
Minusy
1
emisja akcji i obligacji

emisja akcji i obligacji

Nasz dom maklerski oferuje usługi z zakresu doradztwa przy pozyskiwaniu kapitału, tak aby emisja akcji i obligacji przebiegała zgodnie z prawem i z korzyścią dla naszego Klienta. Przygotowujemy m.in. zasady umowy transakcji, poszukujemy potencjalnych inwestorów, pełnimy rolę agenta i pośrednika przed KDPW oraz sporządzamy raporty.

191
0
2
Kurs języka hiszpańskiego Bydgoszcz

Kurs języka hiszpańskiego Bydgoszcz

Centrum Logos oferuje Ci przystępny kurs języka hiszpańskiego. Sukces naszej szkoły z innymi językami, sprawił że uruchomiliśmy także język hiszpański. Bydgoszcz jako miasto rozwijające się potrzebuje takich miejsc. My stajemy naprzeciwko osobom chcącym rozwijać swoje doświadczenie lingwistyczne. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

35
0
3
Dokumentacja HACCP

Dokumentacja HACCP

Staramy się wdrażać program dbający o bezpieczeństwo żywności i obrotu nim za pomocą szkoleń i kontroli miejsc, w których z żywnością spotykamy się nieustannie. Dokumentacja HACCP pozwala na zapoznanie się z dotychczas realizowanymi działaniami oraz zapewnia ocenę zagrożeń. Można wprowadzać działania korygujące nieprawidłowości działania systemu. Sprawdź naszą firmę na naszej stronie internetowej i zapoznaj się z zespołem naszych ekspertów. Pamiętaj, aby materiały uzupełniać regularnie, żeby kontrola sanepidu nie była nieprzyjemną niespodzianką.

351
0
4
Foliowanie Warszawa

Foliowanie Warszawa

Jedną z najpopularniejszych metod zabezpieczenia produktów przed zniszczeniem jest ich foliowanie. Dzieje się to automatycznie, na przykład za pomocą pakowarki Flow-Pack. Wykonujemy tego typu zlecenia również z użyciem folii termokurczliwej. W ten sposób chroni się czasopisma, gazety oraz różnego typu materiały promocyjne. Z naszych usług korzystają zatem głównie firmy, zlecając nam wykonanie takich zleceń na dużych ilościach towarów. Zapraszamy do negocjacji ceny oraz skorzystania z tego sposobu.

571
0
5
Cennik biura rachunkowego w Poznaniu

Cennik biura rachunkowego w Poznaniu

Dla naszych klientów świadczymy m.in. usługi księgowe stosując się do przepisów polskiego i angielskiego prawa podatkowego. Sprawdź nasz cennik biura rachunkowego w Poznaniu dla mniejszych przedsiębiorstw, który zawiera ceny dostosowane do rodzaju oferowanej usługi - rozliczanie z Klientem opiera się więc na jasnych zasadach.

371
0
6
Atrament

Atrament

Doskonały prezent po zdanej maturze, obronie pracy dyplomowej, czy podpisaniu intratnego kontraktu są wieczne pióra. W ofercie naszej firmy znajdą Państwo właśnie te wyjątkowe produkty, a także atramenty i kałamarze. To propozycja, która z pewnością spotka się z Państwa aprobatą. Zapraszamy serdecznie do zamówienia jednego z naszych nietuzinkowych wyrobów.

30
0
2019 © general-nil.