Ocena strony 3

Ocena strony:
Pozycja
Strona
Plusy
Minusy
1
wirtualny asystent

wirtualny asystent

Potrzebujesz pomocy w ogarnianiu codziennych firmowych spraw - planowaniu spotkań, układaniu Twojego grafiku i pamiętaniu o wszystkich obowiązkach? Żaden problem - stworzony przez nas wirtualny asystent już śpieszy Ci z pomocą. Przejmie Twoje rozmowy z klientami oraz odpisywanie maili, byś Ty mógł się skupić na ważniejszych sprawach.

43
0
2
Niszczenie danych

Niszczenie danych

W zakresie naszej oferty znajdziecie wykonywane przez nas w profesjonalnej formie niszczenie danych. Przygotowane przez nas rozwiązania pozwalają na szybkie i bezpieczne pozbywanie się wszelkich niepotrzebnych dokumentów w Waszych przedsiębiorstwach. Dojeżdżamy do naszych klientów, by odebrać od Was wybrane akta. Oferowane przez nas działania umożliwiają uzyskiwanie właściwej ochrony dla poufnych informacji z zakresu prowadzonej przez Was działalności. Gwarantujemy Wam szybkie i sprawne zrealizowanie zlecenia.

422
0
3
Optymalizacja podatkowa

Optymalizacja podatkowa

Aby sprostać specyficznym potrzebom klientów, szczególnie podmiotów gospodarczych, regularnie poszerzamy ofertę naszych usług. Do głównych wykonywanych w Koryfeusz, należy optymalizacja podatkowa, doradztwo z tej dziedziny, a także porady dotyczące prowadzenia korporacji i transakcji kapitałowych. Zajmujemy się również rozwiązywaniem sporów, bierzemy udział w mediacjach. W swojej działalności kierujemy się jak najlepiej pojętym interesem klienta, a także przestrzeganiem etyki zawodowej.

58
0
4
konfekcjonowanie towarów

konfekcjonowanie towarów

Naszym zadaniem jest dostarczanie standów reklamowych i materiałów. Naszą działalność prowadzimy od wielu lat. Wśród wykonywanych usług znajdują się: konfekcjonowanie towaru, pakowanie w opakowania wykonywane we własnym zakresie lub powierzone. Koniecznie proszę zapoznać się z naszą ofertą oraz następnie o skontaktowanie się z nami.

117
0
5
Najtańsze OC AC

Najtańsze OC AC

Kierowcy często szukają dla siebie najkorzystniejszych cenowo ofert. Przetrząsają Internet, by odnaleźć porady i informacje na forach. Prawdą jest jednak, że najtańsze OC i AC na rynku nie istnieje! Nie ma takiego towarzystwa, które każdemu zaproponuje niskie cenowo rozwiązanie. Składka zależy bowiem od m. in. pojemności silnika, jego marki, zakupów w pakiecie czy miasta, w którym się ubezpieczasz.

273
0
6
Fundusze europejskie

Fundusze europejskie

Przedsiębiorstwo oferuje pomoc w zakresie pozyskiwania dotacji unijnych. Firma świadczy usługi jeśli chodzi o informowanie o konkursach, wsparcie w pisaniu projektów oraz rozliczanie uzyskanych dotacji. Fundusze europejskie to atrakcyjny sposób na pozyskanie kapitału na nowe działania, a dzięki tej firmie klienci mają większe szanse na zdobycie ich.

36
0
7
emisja akcji i obligacji

emisja akcji i obligacji

Nasz dom maklerski oferuje usługi z zakresu doradztwa przy pozyskiwaniu kapitału, tak aby emisja akcji i obligacji przebiegała zgodnie z prawem i z korzyścią dla naszego Klienta. Przygotowujemy m.in. zasady umowy transakcji, poszukujemy potencjalnych inwestorów, pełnimy rolę agenta i pośrednika przed KDPW oraz sporządzamy raporty.

191
0
8
Foliowanie Warszawa

Foliowanie Warszawa

Jedną z najpopularniejszych metod zabezpieczenia produktów przed zniszczeniem jest ich foliowanie. Dzieje się to automatycznie, na przykład za pomocą pakowarki Flow-Pack. Wykonujemy tego typu zlecenia również z użyciem folii termokurczliwej. W ten sposób chroni się czasopisma, gazety oraz różnego typu materiały promocyjne. Z naszych usług korzystają zatem głównie firmy, zlecając nam wykonanie takich zleceń na dużych ilościach towarów. Zapraszamy do negocjacji ceny oraz skorzystania z tego sposobu.

571
0
9
Atrament

Atrament

Doskonały prezent po zdanej maturze, obronie pracy dyplomowej, czy podpisaniu intratnego kontraktu są wieczne pióra. W ofercie naszej firmy znajdą Państwo właśnie te wyjątkowe produkty, a także atramenty i kałamarze. To propozycja, która z pewnością spotka się z Państwa aprobatą. Zapraszamy serdecznie do zamówienia jednego z naszych nietuzinkowych wyrobów.

30
0
2021 © general-nil.