Ocena strony 3

Ocena strony:
Pozycja
Strona
Plusy
Minusy
1
Szkolenia dla firm

Szkolenia dla firm

Propozycja, którą nasza firma kieruje do swoich klientów to doradztwo personalne oraz biznesowe. W ciągu lat istnienia zorganizowaliśmy liczne szkolenia i akademie dla biznesu, jak również personalne. Nasza propozycja obejmuje różnego rodzaju szkolenia dla firm, jak również dla osób indywidualnych. Zapraszamy!

337
0
2
kancelaria doradztwa podatkowego

kancelaria doradztwa podatkowego

W gąszczu przepisów i zarządzeń, jakie obowiązują każdego przedsiębiorca, trudno jest obecnie rozeznać się bez doświadczenia i specjalistycznej wiedzy księgowej. A.F.O. to kancelaria podatkowa z Wrocławia, które oferuje doradztwo rachunkowe, a także przygotowanie wszelkich rozliczeń (roczny PIT i CIT, comiesięcznych VAT) oraz wielu innych dokumentów, niezbędnych bankom, firmom leasingowym i innym instytucjom finansowym. Ponadto, firma prowadzi KPiR, a także oferuje pełną obsługę kadrowo-płacową. Zapraszamy!

388
0
3
Ekskluzywne pióra wieczne

Ekskluzywne pióra wieczne

Ekskluzywne pióra wieczne czekają właśnie na Ciebie! Proponujemy wyjątkowe rozwiązania dla wszystkich osób, doceniających prawdziwe piękno, najwyższą jakość materiałów oraz eleganckie stylizacje. Nasze produkty są świetnym elementem na prezent, czy nagrodę za osiągnięcia. Proponujemy różnorodne rodzaje i stylizacje, które z pewnością spełnią Twoje najśmielsze oczekiwania. Zachęcamy zatem wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą oraz skorzystania z niej, choćby dziś!

439
0
4
wirtualny asystent

wirtualny asystent

Potrzebujesz pomocy w ogarnianiu codziennych firmowych spraw - planowaniu spotkań, układaniu Twojego grafiku i pamiętaniu o wszystkich obowiązkach? Żaden problem - stworzony przez nas wirtualny asystent już śpieszy Ci z pomocą. Przejmie Twoje rozmowy z klientami oraz odpisywanie maili, byś Ty mógł się skupić na ważniejszych sprawach.

43
0
5
Niszczenie danych

Niszczenie danych

W zakresie naszej oferty znajdziecie wykonywane przez nas w profesjonalnej formie niszczenie danych. Przygotowane przez nas rozwiązania pozwalają na szybkie i bezpieczne pozbywanie się wszelkich niepotrzebnych dokumentów w Waszych przedsiębiorstwach. Dojeżdżamy do naszych klientów, by odebrać od Was wybrane akta. Oferowane przez nas działania umożliwiają uzyskiwanie właściwej ochrony dla poufnych informacji z zakresu prowadzonej przez Was działalności. Gwarantujemy Wam szybkie i sprawne zrealizowanie zlecenia.

422
0
6
Optymalizacja podatkowa

Optymalizacja podatkowa

Aby sprostać specyficznym potrzebom klientów, szczególnie podmiotów gospodarczych, regularnie poszerzamy ofertę naszych usług. Do głównych wykonywanych w Koryfeusz, należy optymalizacja podatkowa, doradztwo z tej dziedziny, a także porady dotyczące prowadzenia korporacji i transakcji kapitałowych. Zajmujemy się również rozwiązywaniem sporów, bierzemy udział w mediacjach. W swojej działalności kierujemy się jak najlepiej pojętym interesem klienta, a także przestrzeganiem etyki zawodowej.

58
0
7
konfekcjonowanie towarów

konfekcjonowanie towarów

Naszym zadaniem jest dostarczanie standów reklamowych i materiałów. Naszą działalność prowadzimy od wielu lat. Wśród wykonywanych usług znajdują się: konfekcjonowanie towaru, pakowanie w opakowania wykonywane we własnym zakresie lub powierzone. Koniecznie proszę zapoznać się z naszą ofertą oraz następnie o skontaktowanie się z nami.

117
0
8
Atrament

Atrament

Doskonały prezent po zdanej maturze, obronie pracy dyplomowej, czy podpisaniu intratnego kontraktu są wieczne pióra. W ofercie naszej firmy znajdą Państwo właśnie te wyjątkowe produkty, a także atramenty i kałamarze. To propozycja, która z pewnością spotka się z Państwa aprobatą. Zapraszamy serdecznie do zamówienia jednego z naszych nietuzinkowych wyrobów.

30
0
2023 © general-nil.