Ocena strony 3

Ocena strony:
Pozycja
Strona
Plusy
Minusy
1
Wynajem długoterminowy auta

Wynajem długoterminowy auta

Nasza firma oferuje atrakcyjne leasingi samochodów. Oferujemy wynajem długoterminowy auta, który pozwala cieszyć się nowym pojazdem osobowym, bez długiego gromadzenia środków do jego zakupu. Umowy mogą trwać przez okres 2 do 5 lat (lub dłużej). Posiadamy szeroki wybór najnowszych modeli oraz prowadzimy profesjonalny serwis.

437
0
2
zadośćuczynienie za śmierć osoby bliskiej

zadośćuczynienie za śmierć osoby bliskiej

Jeżeli straciłeś członka rodziny w wyniku wypadku lub innego zdarzenia, to należy Ci się odpowiednia rekompensata. Zadośćuczynienie za śmierć osoby bliskiej pomaga przetrwać ten trudny okres, zwłaszcza w momencie pogorszenia sytuacji materialnej (np. gdy zmarł jedyny żywiciel rodziny). Odszkodowanie można uzyskać także za cierpienie i szkodę psychiczną lub pogorszenie zdrowia psychicznego.

338
0
3
Cennik biura rachunkowego w Poznaniu

Cennik biura rachunkowego w Poznaniu

Dla naszych klientów świadczymy m.in. usługi księgowe stosując się do przepisów polskiego i angielskiego prawa podatkowego. Sprawdź nasz cennik biura rachunkowego w Poznaniu dla mniejszych przedsiębiorstw, który zawiera ceny dostosowane do rodzaju oferowanej usługi - rozliczanie z Klientem opiera się więc na jasnych zasadach.

371
0
4
Atrament

Atrament

Doskonały prezent po zdanej maturze, obronie pracy dyplomowej, czy podpisaniu intratnego kontraktu są wieczne pióra. W ofercie naszej firmy znajdą Państwo właśnie te wyjątkowe produkty, a także atramenty i kałamarze. To propozycja, która z pewnością spotka się z Państwa aprobatą. Zapraszamy serdecznie do zamówienia jednego z naszych nietuzinkowych wyrobów.

30
0
5
Biura rachunkowe Kraków

Biura rachunkowe Kraków

Zastanawiasz się, które biuro rachunkowe w Krakowie jest najlepsze? Nie musisz daleko szukać! Po prostu skontaktuj się bezpośrednio z nami! Gwarantujemy, że współpraca z naszym przedsiębiorstwem odbędzie się na najwyższym poziomie. Przekonaj się sam już dzisiaj. Gorąco zapraszamy Państwa do kooperacji.

219
0
6
Przechowywanie dokumentów

Przechowywanie dokumentów

Szukasz sposobu, który pozwoli Ci zaoszczędzić sporo miejsca, którego Twoja rozwijająca się firma potrzebuje, aby móc stworzyć nowe stanowiska pracy? A może zależy Ci na niższych kosztach utrzymania repozytorium? Mamy dla Ciebie doskonałe rozwiązania, które pozwolą zrealizować zarówno jeno, jak i drugie. Przechowywanie dokumentów z Libris Polska opiera się zarówno na zmniejszeniu powierzchni archiwum, jak i utworzeniu funkcjonalnego systemu dostępu do wszystkich zbiorów.

328
0
2018 © general-nil.