Ocena strony 5

Ocena strony:
Pozycja
Strona
Plusy
Minusy
1
Maszyny biurowe

Maszyny biurowe

Niszczenie dokumentów to najlepszy sposób na pozbycie się niepotrzebnych, aczkolwiek ważnych informacji, które znajdują się na papierze. Dzięki niszczeniu dokumentów, mamy pewność, że to, co się na nich znajdywało nie dostanie się w nieodpowiednie ręce, i nie będzie wykorzystane przeciwko nam. Współczesny świat sprawił, że bardzo przydatne stały się firmy, które zawodowo niszcz wszelkiego rodzaju dokumenty, dzięki czemu wszystko to staje się bardzo sprawnie i bezpiecznie. Maszyny biurowe takie jak niszczarki doskonale się do tego nadają

179
0
2
Systemy linkowe

Systemy linkowe

Proponujemy oryginalne sposoby na prezentację zdjęć i obrazów. Systemy linkowe to konstrukcje mocowane do ścian lub sufitów przy pomocy dwóch uchwytów oraz stalowych drucików. Sprzedajemy także akrylowe kieszenie do fotografii oraz dodatkowe akcesoria montażowe, w tym między innymi e-clipsy i uchwyty owalne jedno i dwustronne.

585
0
3
Folia stretch maszynowa

Folia stretch maszynowa

W urządzeniach zajmujących się owijaniem produktów o dowolnych wymiarach, niezbędne jest zastosowanie rozwiązań w większej roli. Dlatego częścią naszego asortymentu jest folia stretch maszynowa, która umożliwia masowe zabezpieczanie towaru, a następnie jego dalszą dystrybucję. Proponowane modele są bardzo rozciągliwe, a przy tym i mocne.

70
0
4
Nóż

Nóż

Dostępne w ofercie F.H.U. Zbigniew Matyjaszczyk artykuły zostały wybrane przez profesjonalistów. Mamy pewność, że każdy nóż myśliwski z tej kolekcji sprosta Państwa oczekiwaniom. Niezwykłym atutem każdego artykułu współtworzącego kolekcję jest poręczny kształt - dzięki niemu rękojeść doskonale układa się w dłoni. Co więcej - wszystkie propozycje sprzedawane są w zestawach ze specjalnym zabezpieczeniem na ostrze, dzięki czemu można je bez problemu przypiąć do pasa czy nawet nosić w kieszeni. Zachęcamy do bliższego poznania naszych łowieckich propozycji.

495
1
5
Spodnie wojskowe

Spodnie wojskowe

W naszej ofercie znajdziecie wytrzymałe i wygodne spodnie wojskowe. Ich ciekawy i stonowany design sprawia, że można w nich przemierzać górskie szlaki lub chodzić po mieście. Nasza odzież militarna dostępna jest w bardzo atrakcyjnych cenach dlatego warto odwiedzić nasz sklep internetowy. Zapraszamy do zakupów!

504
0
6
Sadzonki jagody kamczackiej

Sadzonki jagody kamczackiej

Polecamy sadzonki jagody kamczackiej, która jest rośliną cenioną za swoją odporność na niskie temperatury. Ma małe wymagania co do panujących warunków środowiskowych i glebowych. Obficie owocuje, wyprzedzając nawet rodzimą truskawkę, co sprawia, że jest chętnie uprawiana w przydomowych ogródkach. W ofercie mamy wiele odmian różniących się słodkością i wyglądem.

41
0
7
zdrowa żywność

zdrowa żywność

Przedstawiamy szeroki wybór artykułów naturalnych i ekologicznych, między innymi zdrową żywność, przeznaczoną zarówno dla dzieci, jak i osób dorosłych. Posiadamy bardzo szeroki wybór produktów, które powinny znaleźć się w każdej kuchni. Pochodzą one od sprawdzonych, cenionych producentów artykułów spożywczych, nie zawierają szkodliwych konserwantów i innych substancji.

198
0
8
Taśmy maskujące

Taśmy maskujące

To co to nasze przedsiębiorstwo wyróżnia z innych firm jest bezkonkurencyjna oferta artykułów, która mieści takie produkty jak taśma maskująca klejąca, a także folia ochronna. Przedsiębiorstwo Pago-Pack to lider segmencie, którego wieloletnie doświadczenie a także stworzone korzystne wzorce skutkują nieustająco poszerzającym się wachlarzem nabywców.

100
0
9
Weterynarz Kraków

Weterynarz Kraków

Nasi czworonożni przyjaciele wnoszą do życia rodziny dużo miłości i radości, w związku z czym zasługują na opiekę medyczną, dzięki której ich życie u naszego boku będzie wolne od chorób czy innego rodzaju dolegliwości. Weterynarz w naszej przychodni świadczy usługi profilaktyki, terapii chorób wewnętrznych, chirurgii miękkiej, stomatologii, rozrodu i położnictwa, identyfikacji oraz behawiorystyki kotów. Lecznica dla zwierząt Lupus położona jest w południowo zachodniej części Krakowa w pobliżu dzielnicy Dębniki.

404
0
10
Tablica obrotowa

Tablica obrotowa

Szanowni państwo, w każdej sali lekcyjnej powinna znajdować się także tablica szkolna. To ona jest codziennie wykorzystywanym przekaźnikiem wiedzy. Zachęcamy więc do zakupienia u nas zarówno modeli tradycyjnych - kredowych, jak i bardziej nowoczesnych. W obu przypadkach oferujemy zarówno wersje w formie tryptyku, jak i pojedyncze.

67
0
11
Marion - produkcja kosmetyków

Marion - produkcja kosmetyków

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą producenta kosmetyków Marion, który prowadzi sprzedaż wysokiej jakości produktów. Proponujemy między innymi współpracę z klientem na zasadzie Private Label. Zapewniamy bardzo szeroki wybór produktów oraz atrakcyjne ceny przy długiej współpracy. Dołącz do grona zadowolonych klientów!

480
0
12
Tańszy prąd

Tańszy prąd

Nasza firma jest cenionym w branży wiodącym sprzedawcą i dostawcą energii elektrycznej. Oferujemy Państwu przede wszystkim kompleksowe usługi dla naszych klientów, bądź usługę sprzedaży dla osób przyłączonych do innych sieci. Dzięki możliwości wyboru swojego dostawcy prądu, mają Państwo tańszy prąd w zasięgu ręki.

475
0
13
Akcesoria do sprzątania - Silver

Akcesoria do sprzątania - Silver

Firma Silver poleca akcesoria do sprzątania, w tym worki na odpady w różnych rozmiarach i o różnej kolorystyce, co ułatwia dopasowanie do kosza czy kontenera i segregację. Sprzedajemy różne wielkości, lecz jesteśmy otwarci na indywidualne zlecenia klientów co do rozmiarów. Zapewniamy dużą wytrzymałość na rozerwania i estetyczny wygląd.

70
0
14
Oświetlenie led

Oświetlenie led

Oświetlenie LED to produkt, który wybiera coraz większa grupa Polaków. Wynika to przede wszystkim z jego oszczędności i żywotności, które znacznie odbiegają od cech tradycyjnego oświetlenia. Oświetlenie LED dostępne w naszej ofercie to różnorakie oświetlenie przemysłowe i ogrodowe. Zapraszamy serdecznie!

189
0
15
Passe partout

Passe partout

Zdjęcia najbliższych często umieszczane są w ramkach na biurkach. Wiele osób stosuje do zdjęć ramy passe partout, które są wykonane z tektury. Można je kupić w niskiej cenie w każdym sklepie oferującym wywoływanie zdjęć lub sprzedającym ramy i dodatki. Ponadto passe partout można dowolnie ozdobić wg. własnego gustu. Ramy te często maluje się farbami lub markerami by miały unikalny projekt. Passe partout produkowane są również z ozdobnymi krawędziami, które są już ozdobione przez producenta.

370
1
2018 © general-nil.