Ocena strony 5

Ocena strony:
Pozycja
Strona
Plusy
Minusy
1
Spodnie wojskowe

Spodnie wojskowe

W naszej ofercie znajdziecie wytrzymałe i wygodne spodnie wojskowe. Ich ciekawy i stonowany design sprawia, że można w nich przemierzać górskie szlaki lub chodzić po mieście. Nasza odzież militarna dostępna jest w bardzo atrakcyjnych cenach dlatego warto odwiedzić nasz sklep internetowy. Zapraszamy do zakupów!

504
0
2
Sadzonki jagody kamczackiej

Sadzonki jagody kamczackiej

Polecamy sadzonki jagody kamczackiej, która jest rośliną cenioną za swoją odporność na niskie temperatury. Ma małe wymagania co do panujących warunków środowiskowych i glebowych. Obficie owocuje, wyprzedzając nawet rodzimą truskawkę, co sprawia, że jest chętnie uprawiana w przydomowych ogródkach. W ofercie mamy wiele odmian różniących się słodkością i wyglądem.

41
0
3
zdrowa żywność

zdrowa żywność

Przedstawiamy szeroki wybór artykułów naturalnych i ekologicznych, między innymi zdrową żywność, przeznaczoną zarówno dla dzieci, jak i osób dorosłych. Posiadamy bardzo szeroki wybór produktów, które powinny znaleźć się w każdej kuchni. Pochodzą one od sprawdzonych, cenionych producentów artykułów spożywczych, nie zawierają szkodliwych konserwantów i innych substancji.

198
0
4
Plumbike

Plumbike

Abyście państwo mieli możliwość skutecznego podróżowania po terenach zabudowanych i na drogach asfaltowych, zaopatrzcie się w jeden z dostępnych w asortymencie naszego sklepu rowerów miejskich. Są to doskonałej jakości jednoślady, dzięki którym będziecie w stanie omijać korki, szybciej dostawać się do pracy czy w jakiekolwiek inne miejsce, dbając przy okazji o własny komfort oraz kondycję fizyczną. Oferujemy najlepsze jednoślady Plumbike, które charakteryzuje ogromna wytrzymałość oraz elegancja wizualna.

424
0
5
Taśmy maskujące

Taśmy maskujące

To co to nasze przedsiębiorstwo wyróżnia z innych firm jest bezkonkurencyjna oferta artykułów, która mieści takie produkty jak taśma maskująca klejąca, a także folia ochronna. Przedsiębiorstwo Pago-Pack to lider segmencie, którego wieloletnie doświadczenie a także stworzone korzystne wzorce skutkują nieustająco poszerzającym się wachlarzem nabywców.

100
0
6
Weterynarz Kraków

Weterynarz Kraków

Nasi czworonożni przyjaciele wnoszą do życia rodziny dużo miłości i radości, w związku z czym zasługują na opiekę medyczną, dzięki której ich życie u naszego boku będzie wolne od chorób czy innego rodzaju dolegliwości. Weterynarz w naszej przychodni świadczy usługi profilaktyki, terapii chorób wewnętrznych, chirurgii miękkiej, stomatologii, rozrodu i położnictwa, identyfikacji oraz behawiorystyki kotów. Lecznica dla zwierząt Lupus położona jest w południowo zachodniej części Krakowa w pobliżu dzielnicy Dębniki.

404
0
7
Suunto Core

Suunto Core

Najlepszym rozwiązaniem dla wszystkich osób, które szukają zegarków solidnych, wytrzymałych i jednocześnie eleganckich - jest zakup elementów z naszej nowej kolekcji Suunto Core. To zegarki, które są doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich sportowców, wykonujących ekstremalne czynności! Nasze zegarki to również świetna cena.

287
0
8
Tablica obrotowa

Tablica obrotowa

Szanowni państwo, w każdej sali lekcyjnej powinna znajdować się także tablica szkolna. To ona jest codziennie wykorzystywanym przekaźnikiem wiedzy. Zachęcamy więc do zakupienia u nas zarówno modeli tradycyjnych - kredowych, jak i bardziej nowoczesnych. W obu przypadkach oferujemy zarówno wersje w formie tryptyku, jak i pojedyncze.

67
0
9
www.syrek.com.pl

www.syrek.com.pl

Zapraszamy Państwa serdecznie do skorzystania z szerokiej oferty firmy MB-Solution. Nasza specjalność to różnego rodzaju projekty i budowle z konstrukcji stalowych, a także pawilony handlowe, czy kontenery. Dzięki odpowiedniemu dopasowaniu się do nowoczesnych standardów budowlanych i technologicznych, nasze produkty spełniają najwyższe wymogi i satysfakcjonują każdego Klienta.

110
0
10
Marion - produkcja kosmetyków

Marion - produkcja kosmetyków

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą producenta kosmetyków Marion, który prowadzi sprzedaż wysokiej jakości produktów. Proponujemy między innymi współpracę z klientem na zasadzie Private Label. Zapewniamy bardzo szeroki wybór produktów oraz atrakcyjne ceny przy długiej współpracy. Dołącz do grona zadowolonych klientów!

480
0
11
Tańszy prąd

Tańszy prąd

Nasza firma jest cenionym w branży wiodącym sprzedawcą i dostawcą energii elektrycznej. Oferujemy Państwu przede wszystkim kompleksowe usługi dla naszych klientów, bądź usługę sprzedaży dla osób przyłączonych do innych sieci. Dzięki możliwości wyboru swojego dostawcy prądu, mają Państwo tańszy prąd w zasięgu ręki.

475
0
12
Akcesoria do sprzątania - Silver

Akcesoria do sprzątania - Silver

Firma Silver poleca akcesoria do sprzątania, w tym worki na odpady w różnych rozmiarach i o różnej kolorystyce, co ułatwia dopasowanie do kosza czy kontenera i segregację. Sprzedajemy różne wielkości, lecz jesteśmy otwarci na indywidualne zlecenia klientów co do rozmiarów. Zapewniamy dużą wytrzymałość na rozerwania i estetyczny wygląd.

70
0
13
Płyty poliuretanowe warstwowe

Płyty poliuretanowe warstwowe

Dostępne w naszej ofercie płyty warstwowe poliuretanowe znajdują szerokie zastosowanie zarówno w obiektach nieogrzewanych (hale, magazyny, budynki gospodarcze), jak i do pokrycia dachów domów mieszkalnych. W zależności od potrzeb mogą wybrać Państwo konkretny model płyty, która najlepiej będzie odpowiadała Waszym wymaganiom.

541
0
14
Oświetlenie led

Oświetlenie led

Oświetlenie LED to produkt, który wybiera coraz większa grupa Polaków. Wynika to przede wszystkim z jego oszczędności i żywotności, które znacznie odbiegają od cech tradycyjnego oświetlenia. Oświetlenie LED dostępne w naszej ofercie to różnorakie oświetlenie przemysłowe i ogrodowe. Zapraszamy serdecznie!

189
0
15
Meble Poznań

Meble Poznań

Nie możemy również zapominać o otoczeniu, w jakim prezentowane są na wystawie salonu meble. Poznań może być przykładem wielu udanych aranżacji wystaw - dzięki nim wielu potencjalnych klientów ma okazję przekonać się, jak dane meble będą prezentowały się w określonym otoczeniu. Zapraszamy do naszego salonu.

180
0
16
Dekoracje ślubne samochodu

Dekoracje ślubne samochodu

Dekoracje ślubne samochodu i zaproszenia urodzinowe, które znajdą Państwo w sklepie Congee charakteryzują się najwyższą jakością i atrakcyjnym, estetycznym wykonaniem. Zapewnia to doskonały odbiór takiej oferty i na pewno jeszcze większą liczbę gości na uroczystości urodzinowej. Kolorowe, a przede wszystkim skuteczne. Takie są właśnie oferowane przez nas zaproszenia i dekoracje.

555
0
17
Passe partout

Passe partout

Zdjęcia najbliższych często umieszczane są w ramkach na biurkach. Wiele osób stosuje do zdjęć ramy passe partout, które są wykonane z tektury. Można je kupić w niskiej cenie w każdym sklepie oferującym wywoływanie zdjęć lub sprzedającym ramy i dodatki. Ponadto passe partout można dowolnie ozdobić wg. własnego gustu. Ramy te często maluje się farbami lub markerami by miały unikalny projekt. Passe partout produkowane są również z ozdobnymi krawędziami, które są już ozdobione przez producenta.

370
1
2017 © general-nil.