Ocena strony 4

Ocena strony:
Pozycja
Strona
Plusy
Minusy
1
Bio preparaty do pielęgnacji

Bio preparaty do pielęgnacji

Oferujemy ekologiczne kosmetyki, a także bio preparaty do pielęgnacji. Posiadamy kremy, szampony oraz mydła wykonane z naturalnych ekstraktów roślinnych. Mamy produkty przeznaczone zarówno do higieny twarzy czy włosów, jak i mycia pozostałych części ciała. Proponujemy również specjalną serię artykułów adresowanych do rodziców niemowląt.

369
0
2
Stomatologia

Stomatologia

Witamy w Dentusie - gabinecie stomatologii w Gdańsku. U nas skorzystacie Państwo z leczenia zachowawczego, endodoncji, periodontologii, protetyki, leczenia dzieci, zabiegów estetycznych. Oferujemy również kompleksowe badania, jak na przykład RTG zębów. Kierujemy się nowoczesnymi trendami w zabiegach. Dziś już wizyta na fotelu dentystycznym nikomu nie powinna kojarzyć się z bólem. U nas skorzystasz ze znieczulenia najwyższej jakości. To komfort dla ciebie, jak również dla naszych znakomitych lekarzy.

464
0
3
Ultrasonografy

Ultrasonografy

Nasza firma zajmuje się dystrybucją profesjonalnych urządzeń diagnostycznych dla specjalistycznych placówek medycznych. W naszej ofercie znajdują się między innymi ultrasonografy, kardiotokografy, detektory tętna płodu i inne. Zapewniamy o ich najwyższej jakości i precyzyjnych odczytach. Zachęcamy do zamawiania!

494
0
4
Dom seniora warszawa

Dom seniora warszawa

W życiu każdego z nas przychodzi taki moment, w którym będziemy potrzebować wsparcia innych. Dom seniora, który zlokalizowany jest w Warszawie zapewnia profesjonalną, całodobową opiekę nad osobami w podeszłym wieku. Jego zaletą jest położenie niedaleko Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, dzięki czemu zapewniamy ciszę i spokój od miejskiego zgiełku.

333
0
5
Endodoncja Toruń

Endodoncja Toruń

W naszej prywatnej przychodni działa gabinet stomatologiczny. W jego ofercie znajduje się endodoncja. W Toruniu gabinet działa przy ulicy Skłodowskiej-Curie. Leczenie kanałowe to sposób na odratowanie zęba przed ekstrakcją. Zakażoną miazgę należy usunąć, a kanały wypełnić specjalnym materiałem. Tak przeleczony ząb posłuży przez wiele lat.

597
0
6
Powiększanie ust Gdańsk

Powiększanie ust Gdańsk

Skóra twarzy przez wszystkie lata życia stanowi wizytówkę naszej osoby. Warto więc zadbać o jej atrakcyjny, młody i zdrowy wygląd. Niezależnie od tego ile masz lat możesz zatroszczyć się o niepowtarzalny wygląd. Rozwiązaniem na wiele bolączek jest mezoterapia. Oferujemy także takie zabiegi, jak powiększanie ust czy modelowanie całej sylwetki. Naszą ofertę kierujemy do kobiet, jak i mężczyzn. Zapraszamy do naszego gabinetu w Gdańsku.

63
0
7
Odwyk

Odwyk

Przedstawiamy Państwu miejsce, w którym skutecznie realizujemy takie działania, jak odwyk, leczenie alkoholizmu, narkomanii oraz innych uzależnień, z jakimi przychodzą do nas pacjenci. W trosce o ich zdrowie i szybkie wyjście z nałogu stosujemy innowacyjne metody, pozwalające na uwolnienie się od uzależnienia i wyleczenie z alkoholizmu.

559
0
8
Maszyna pakująca

Maszyna pakująca

Maszyna pakująca oznacza się wysoką jakością oraz pewnego rodzaju elastycznością – szczególnie gdy trzeba zmienić rodzaj opakowania. Jeśli rzecz tyczy się warzyw, to chociażby maszyny do pakowania kapusty są to głównie maszyny, które owijają kapustę w folię. Takie zabezpieczenie gwarantuje to, że kapusta nie będzie w żaden sposób uszkodzona. Przecież warzywa te są transportowane po całym kraju jak i czasami w zagranicę.

588
0
2018 © general-nil.