Ocena strony 4

Ocena strony:
Pozycja
Strona
Plusy
Minusy
1
Hormonoterapia

Hormonoterapia

Farmakologiczne leczenie nowotworu, którego rozwój zależny jest od produkcji jednego lub więcej hormonów to hormonoterapia. Ta metoda jest dedykowana pacjentom w walce z rakiem tarczycy, piersi, jajników czy prostaty. Poleca się wprowadzenie tej terapii również jako uzupełniającej formy leczenia w początkowych stadiach choroby.

339
0
2
Wkłady do filtrów wody

Wkłady do filtrów wody

Nasze produkty znajdują zastosowanie zarówno w domach prywatnych, jak i różnorodnych punktach usługowych, przedsiębiorstwach produkcyjnych, czy też w profesjonalnych stacjach uzdatniania wody. Oferujemy naszym klientom szeroki wybór produktów do filtracji wody, w tym doskonałej jakości wkłady do filtrów, czy też inne elementy tego typu sprzętu. W naszym asortymencie dostępne są odmianieniacze, magnetyzery, zmiękczacze, a także produkty osmotyczne, węglowe, wstępnie sedymentacyjne oraz polipropylenowe.

343
0
3
sodium myreth sulfate

sodium myreth sulfate

Współcześnie popularne są hasła informujące o tym, że dany produkt kosmetyczny nie zawiera SLS. Często jednak oznacza to tylko tyle, że jeden silny detergent zastąpiony jest innym i np. zamiast SLS mamy Sodium Myreth Sulfate. Tego typu substancje chemiczne mają za zadanie oczyścić skórę głowy lub twarzy. Używane są również do sprzątania różnych powierzchni w domach i innych obiektach.

295
0
4
Klinika stomatologiczna

Klinika stomatologiczna

Choć większość z nas doskonale zdaje sobie sprawę, że tyko dentysta jest w stanie ocenić prawidłowy stan uzębienia, to wciąż wielu z nas unika wizyty u specjalisty. Najlepszym przykładem, jak bardzo jest to błędne podejście, niech świadczy fakt, że wciąż wiele osób jest zmuszonych poddać się ekstrakcji zęba. Chirurgia stomatologiczna obejmuje również takie działania jak resekcję korzenia, plastykę wędzideł, radektomię oraz hemisekcję. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie naszego gabinetu.

297
0
5
obuwie medyczne

obuwie medyczne

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sklepu internetowego butikmedyczny.pl, oferującego najwyższej jakości obuwie medyczne. Jest ono przeznaczone dla pracowników służby zdrowia, a także osób zatrudnionych w branży spożywczej. Zapewnia wygodę, bezpieczeństwo oraz komfort podczas wielogodzinnej stojącej pracy. Oferujemy modele najwyższej jakości.

431
0
6
szczoteczka soniczna co to

szczoteczka soniczna co to

Proponujemy nowoczesne, zaawansowane technologicznie rozwiązania, które zapewnią zdrowe oraz śnieżnobiałe zęby. Co to jest szczoteczka soniczna? Jest to urządzenie czyszczące zęby, które emituje falę dźwiękową wprawiającą w ruch ślinę oraz pastę. Taki proces produkuje mikrobąbelki o zawrotnej prędkości, które następnie skutecznie czyszczą nawet trudno dostępne miejsca.

232
0
7
Terapia manualna kręgosłupa

Terapia manualna kręgosłupa

Domeną naszego gabinetu jest terapia manualna kręgosłupa. Zajmujemy się pacjentami z problemem dyskopatii i rwy kulszowej, nawracającymi stanami zapalnymi i przewlekłym bólem. Wykonujemy masaże i kręgarstwo. Jedna wizyta u nas może przynieść natychmiastową ulgę w bólu oraz przywrócić sprawność ruchową.

596
0
8
Leczenie żylaków

Leczenie żylaków

Trudny i czasochłonny zabieg, jakim jest leczenie żylaków, wymaga ogromnej wiedzy i doświadczenia. W naszej przychodni staramy się, by wszyscy pacjenci byli zadowoleni z rezultatów naszych działań, dlatego staramy się zapewnić im opiekę medyczną na najwyższym poziomie. Dbają o to nasi wykwalifikowani lekarze - osoby nie tylko kompetentne, ale także wykazujące się ogromną życzliwością w stosunku do pacjentów. To właśnie dzięki nim mamy pewność, że leczenie żylaków jest tym, na czym znamy się najlepiej. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

412
0
9
Inhalator

Inhalator

Proponujemy Państwu specjalistyczny sprzęt, przydatny dla osób chorych na astmę lub cierpiących na inne schorzenia układu oddechowego. Inhalator nebulizator może być stosowany bez ograniczeń wiekowych, co czyni go praktycznym dla wszystkich użytkowników. Oferujemy modele ultradźwiękowe, profesjonalne oraz mobilne.

538
0
10
Herbata matcha

Herbata matcha

Ten gorący napar skutecznie poprawi Twoje zdrowie oraz samopoczucie. Japońska herbata matcha oczyszcza organizm z toksyn, poprawia odporność oraz koncentrację. Posiada wiele antyoksydantów i innych właściwości prozdrowotnych. W naszym sklepie znajdziecie Państwo oryginalny produkt japoński sproszkowany wraz z kompleksowym zapleczem gadżetów służących do jego parzenia.

254
0
11
Rollery

Rollery

Zależy Ci na tym, aby odnosić doskonałe rezultaty w dziedzinie sportu? Chcesz cieszyć się doskonałym wyglądem ciała, a może zależy ci raczej na kondycji? Akcesoria i sprzęt oferowane przez naszą firmę pozwolą Ci osiągnąć każdy cel! Posiadamy m.in. rollery - idealne do ćwiczeń. Oferujemy także akcesoria do rehabilitacji jak np. piłki czy taśmy.

405
0
12
Laboratorium diagnostyczne Warszawa

Laboratorium diagnostyczne Warszawa

Podczas naszych badań możemy sprawdzić obecność arsenu we krwi, a także pasożytów w organizmie, czy wirusa boleriozy. W laboratorium diagnostycznym mieszczącym się na terenie Warszawy przeprowadzamy badania krwi, moczu, kału oraz analizy pierwiastkowej włosów. Przeprowadzamy testy LYME C6 i KKI metodą Westerna Blota.

197
0
13
Butelki filtrujące

Butelki filtrujące

Możesz jednocześnie dbać o swoje zdrowie, pijąc wodę pozbawioną bakterii, a jednocześnie chronić środowisko i nie kupować setek plastikowych butelek mineralnej. Wystarczy, że sięgniesz po butelki filtrujące. Jeden wkład starcza na 300 litrów wody. Oczyszcza on płyn z chloru i zanieczyszczeń, ale nie pozbywa się minerałów dobrych dla Twojego organizmu. Nie musisz czekać - wkład działa w tym samym czasie, w którym pijesz. A kiedy już się wyczerpie, wystarczy, że go wymienisz - bidon będzie służył Ci dalej.

22
0
14
Gabinet psychologiczny Kraków

Gabinet psychologiczny Kraków

Długotrwały spadek nastroju i pogarszające się samopoczucie to sytuacje, w których powinno się zacząć szukać pomocy. W Krakowie można odwiedzić gabinet psychologiczny w celu uzyskania diagnozy lub by otrzymać wsparcie w radzeniu sobie z tymi dolegliwościami. Stosowane są tu terapie schematów oraz poznawczo-behawioralna.

395
0
15
Stomatologia

Stomatologia

Witamy w Dentusie - gabinecie stomatologii w Gdańsku. U nas skorzystacie Państwo z leczenia zachowawczego, endodoncji, periodontologii, protetyki, leczenia dzieci, zabiegów estetycznych. Oferujemy również kompleksowe badania, jak na przykład RTG zębów. Kierujemy się nowoczesnymi trendami w zabiegach. Dziś już wizyta na fotelu dentystycznym nikomu nie powinna kojarzyć się z bólem. U nas skorzystasz ze znieczulenia najwyższej jakości. To komfort dla ciebie, jak również dla naszych znakomitych lekarzy.

464
0
16
Powiększanie ust Gdańsk

Powiększanie ust Gdańsk

Skóra twarzy przez wszystkie lata życia stanowi wizytówkę naszej osoby. Warto więc zadbać o jej atrakcyjny, młody i zdrowy wygląd. Niezależnie od tego ile masz lat możesz zatroszczyć się o niepowtarzalny wygląd. Rozwiązaniem na wiele bolączek jest mezoterapia. Oferujemy także takie zabiegi, jak powiększanie ust czy modelowanie całej sylwetki. Naszą ofertę kierujemy do kobiet, jak i mężczyzn. Zapraszamy do naszego gabinetu w Gdańsku.

63
0
17
Maszyna pakująca

Maszyna pakująca

Maszyna pakująca oznacza się wysoką jakością oraz pewnego rodzaju elastycznością – szczególnie gdy trzeba zmienić rodzaj opakowania. Jeśli rzecz tyczy się warzyw, to chociażby maszyny do pakowania kapusty są to głównie maszyny, które owijają kapustę w folię. Takie zabezpieczenie gwarantuje to, że kapusta nie będzie w żaden sposób uszkodzona. Przecież warzywa te są transportowane po całym kraju jak i czasami w zagranicę.

588
0
2019 © general-nil.