Ocena strony 4

Ocena strony:
Pozycja
Strona
Plusy
Minusy
1
Clostridium difficile

Clostridium difficile

Osoby cierpiące na wzdęcia, nieprzyjemne, kurczowe bóle brzucha lub gorączkę po przebytej antybiotykoterapii powinny wykonać odpowiednie badania. W naszej placówce wykonujemy diagnostykę Clostridium difficile, czyli beztlenowej laseczki występującej w jelicie grubym, która może być przyczyną powyższych dolegliwości.

322
0
2
Mezoterapia Gdynia

Mezoterapia Gdynia

Oferujemy usługi z dziedziny medycyny estetycznej oraz kosmetologii. Wykonujemy między innymi mezoterapię igłową. Procedura ta polega na wykonaniu iniekcji i wprowadzeniu pod skórę odżywczych składników. Polecana jest osobom, o skórze wymagającej nawilżenia i regeneracji, ponadto ma działanie antyoksydacyjne. W gdyńskiej klinice Mediderm przeprowadzamy również zabieg wspomagający walkę z rozstępami i cellulitem jakim jest endermologia. Pozwala ona na wygładzenie, uelastycznienie i ujędrnienie ciała oraz modeluje sylwetkę.

88
0
3
Płatki owsiane

Płatki owsiane

Pyszne posiłki pełne wartościowych składników możesz skomponować dzięki naszym produktom. Jako internetowy sklep ekologiczny ze zdrową żywnością posiadamy wysokiej jakości herbaty ziołowe, orkisz, grykę i płatki owsiane, kukurydziane, bezglutenowe. Znajdziesz u nas suplementy diety ze zrównoważonym składem witamin i minerałów, oleje lniane, wpływające korzystnie na funkcjonowanie układu pokarmowego oraz wiele innych przekąsek. Warto urozmaicić swoją dietę smacznymi, a niskokalorycznymi batonikami, chrupkami i ciasteczkami.

186
0
4
Badania psychotechniczne kierowców

Badania psychotechniczne kierowców

Do naszej poradni we Wrocławiu powinni zgłosić się wszyscy Ci, którzy w świetle rozporządzenia Rady Ministrów muszą przejść badania psychotechniczne przed rozpoczęciem pracy. Dotyczy to przede wszystkim kierowców i operatorów maszyn budowlanych - wózków widłowych, koparek, dźwigów, ładowarek i innych urządzeń. Do siedziby Psycho-Trans mogą zgłosić się także taksówkarze. Po zakończonym badaniu wydajemy danej osobie zaświadczenie o zdolności do prowadzenia pojazdu czy obsługi danej maszyny budowlanej.

126
0
5
Powiększanie ust Gdańsk

Powiększanie ust Gdańsk

Skóra twarzy przez wszystkie lata życia stanowi wizytówkę naszej osoby. Warto więc zadbać o jej atrakcyjny, młody i zdrowy wygląd. Niezależnie od tego ile masz lat możesz zatroszczyć się o niepowtarzalny wygląd. Rozwiązaniem na wiele bolączek jest mezoterapia. Oferujemy także takie zabiegi, jak powiększanie ust czy modelowanie całej sylwetki. Naszą ofertę kierujemy do kobiet, jak i mężczyzn. Zapraszamy do naszego gabinetu w Gdańsku.

63
0
6
Odwyk

Odwyk

Przedstawiamy Państwu miejsce, w którym skutecznie realizujemy takie działania, jak odwyk, leczenie alkoholizmu, narkomanii oraz innych uzależnień, z jakimi przychodzą do nas pacjenci. W trosce o ich zdrowie i szybkie wyjście z nałogu stosujemy innowacyjne metody, pozwalające na uwolnienie się od uzależnienia i wyleczenie z alkoholizmu.

559
0
7
http://komory-chlodnicze.pl/

http://komory-chlodnicze.pl/

W ramach naszych usług udostępniamy także solidne i funkcjonalne komory chłodnicze oraz mroźnicze. Zdobyły one już popularność na rynku i cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem wśród szerokiego grona odbiorców. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat naszych usług, po prostu skontaktuj się bezpośrednio z nami!

25
0
8
Maszyna pakująca

Maszyna pakująca

Maszyna pakująca oznacza się wysoką jakością oraz pewnego rodzaju elastycznością – szczególnie gdy trzeba zmienić rodzaj opakowania. Jeśli rzecz tyczy się warzyw, to chociażby maszyny do pakowania kapusty są to głównie maszyny, które owijają kapustę w folię. Takie zabezpieczenie gwarantuje to, że kapusta nie będzie w żaden sposób uszkodzona. Przecież warzywa te są transportowane po całym kraju jak i czasami w zagranicę.

588
0
2017 © general-nil.